Для багатьох людей, печі і котли - це ті ж пристрої, єдина відмінність пов'язана з вашою термінологією. Різниця, однак є, і важлива. Котли і печі, незважаючи на те, що вони служать для того ж, однак це зовсім різні нагрівальні пристрої.

Принципова різниця між піччю і котлом полягає в способі доставки тепла. Печі виробляють тепло і відразу віддають його в навколишнє середовище тільки в місці установки печі. Прикладом тут кахельні печі, які віддають надлишкове тепло в навколишнє середовище через керамічну черепицю. Твердопаливні котли корді в Україні виробляють теплоносій у вигляді гарячої води або водяної пари і з допомогою системи центрального опалення поширюють его у багатьох приміщеннях.

Поширене іменування котлів центрального опалення печами, є неправильне, хоча і досить поширене, що, свідомо і навмисно застосовуеться багатьма виробниками котлів (особливо на сайтах), через величезну популярність такого іменування серед користувачів і інсталяторів опалювальних котлів.

Дистанційне керування котлом

Про те, що тепло, отримане з твердого палива є найдешевшим, вже знає напевно кожен. Більшість, однак, вважає, що "твердопаливний котел придатний для пенсіонера, який може весь день сидіти з ним..." це міф з попередньої епохи. В даний час сучасні котли на твердому паливі, можуть управлятися дистанційно за допомогою мобільного телефону або персонального комп'ютера.

Після установки в системі управління модуля GSM (наприклад, ST-65), за допомогою мобільного телефону, ви можете дистанційно контролювати роботу котла. Користувач інформується смс повідомленням про надзвичайні ситуації, крім того, після надсилання відповідного смс-повідомлення в будь-який час, отримує відповідне повідомлення з інформацією про поточну температуру усіх активних датчиків. Після введення коду авторизації, можливо також дистанційну заміну заданих температур на котлі.

Якщо ви шукаєте найкращий вітчизняний опалювальний котел, то це твердопаливні котли корді в Україні. Стальні твердопаливні котли українського виробництва забезпечать тепло і затишок у вашому будинку. Збудуйте надійну систему опалення разом з інтернет-магазином ТермоЮніон!