Канікули в Буковелі

Карпатам вдалося зберегти гармонію і красу незайманої природи. Тут в 100 км від Івано-Франківська розмістився гірськолижний курорт Буковель на висоті 900 м вище рівня моря. Сові назву курорт отримав від гори Буковель (1129 м).

З кожним роком все більше туристів вибирають для зимового активного відпочинку Буковель - один з головних гірськолижних курортів Карпат, що не поступається за рівнем обслуговування туристів побратимам з Європи, а знайти гарний готель в Буковелі - це не проблема. Відпочинок в Буковелі має важливу перевагу: сніговий покрив тут лежить з середини листопада по середину травня.

Курорт володіє всім необхідним для проведення комфортабельного активноговідпочинку в Буковелі взимку. Тут є пункти прокату спортивного інвентарю, ski-сервіс, медпункт, камера схову та інше. Також слід зазначити, що на всіх гірськолижних трасах чергують рятувальники, готові допомогти в кожну хвилину.

Буковель пропонує своїм гостям відвідати відмінні ресторани, піцерії, фаст-фуди, а також можна здорово відтягнутися на нічних дискотеках. Прекрасна кухня гуцулів, чудові виступ фольклорних колективів залишать незабутні враження від відпочинку в Буковелі.

Особливо популярний екстремальний або просто активний відпочинок в Карпатах. Найпопулярніший піший туристичний маршрут по найвищому хребту Карпат — Чорногорі. Він включає проживання в наметах і приготування їжі на багатті.

готель в Буковелі
готель в Буковелі

Тут знаходяться найвищі гори України — Говерла, Петрос, Бребенескул та Піп-Іван. Хороша панорама лисою вершини гори Піп-Іван відкривається з канатної дороги, розташованої в Ворохті. На цій горі туристів приваблює спорудження старої польської метеорологічної обсерваторії.

Якщо любите більше екстриму — займіться рафтингом по річках Черемош, Прут, Тиса, Стрий. Рафтинг в Карпатах починається в квітні і триває ціле літо. Але найвища вода — в квітні і травні. Втім, погода в Карпатах завжди на користь туристу. Під час зливи вода у річках піднімається і з’являється можливість отримати додатковий драйв.

Вас навчать веслування на рафті, байдарці і катамарані, навчать правильно сплавлятися по річках і долати водні перешкоди. Нагородою за вашу працю будуть чудові фото Карпат на пам’ять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію