>

Менше тисячі ввезених з-за кордону автівок зареєстрували за рік на Донеччині

На Донеччині у 2025 році зареєстрували 630 ввезених з-за кордону автівок. Область на другому місці з кінця за кількістю імпортних транспортних засобів. Загалом в Україну торік з-за кордону завезли майже пів мільйона авто.

Про це йдеться в аналітиці на сайті “Опендатабот”, пише Антикризовий медіа-центр.

За інформацієюМіністерства внутрішніх справ, 444 860 транспортних засобів імпортували в Україну торік. Це на 17% більше, ніж у 2024. Однак на третину менше, ніж у 2021 році. Понад 70% імпорту торік – авто з пробігом. Середній вік ввезеного транспорту 9 років. Однак були й раритети: від мопеда “Honda Monkey” 1967 року до авто “Chevrolet Corvette” 1971 року.

Автомобілі на електриці обійшли за популярністю дизельні машини: 109 309 електрокарів проти 94 014. Однак лідерство за бензиновими –195 059.

Найбільш запитаною маркою авто став “Volkswagen”. Водночас серед електрокарів “Tesla Model Y” стала найпопулярнішою імпортованою автівкою року. “Volkswagen” лідирує у 20 областях. Винятками стала Одеська область, де першість за “BMW”, у Чернігівській та Донецькій — “Renault”, а в Херсонській області лідером став мото-бренд “Spark”.

Майже кожен п’ятий ввезений транспортний засіб був зареєстрований у столиці: 80 425 авто. Львівщина утримує друге місце — 51 730 автівок. До п’ятірки лідерів також увійшли Київщина (28 179), Дніпропетровщина (26 311) та Рівненщина (23 608).

https://acmc.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію