Підземну лікарню створюють у Покровську

У Покровську створюють підземну лікарню: деталі_01
У Покровську створюють підземну лікарню: деталі_01

Лікарня Покровськ / фото Покровської МВА

Компанія “Метінвест” олігарха Рината Ахметова допоможе облаштувати укриття у перинатальному центрі Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування (КЛІЛ). Там буде створена повноцінна “лікарня під землею” з операційними, палатами, рентгеном та іншим обладнанням для надання медичної допомоги в умовах війни.

Про це повідомляє Покровська МВА.

Лікарня Покровськ

Гендиректор Покровської КЛІЛ Юрій Бородін повідомив, шо у головному корпусі лікарні облаштовують найпростіше укриття. Водночас у перинатальному центрі ведуться масштабні роботи з облаштування справжньої “лікарні під землею”.

Генеральний директор ПРАТ “ШУ “Покровське” Валерій Яковенко зауважив, що під час проведення ремонтних робіт виникло чимало складнощів, пов’язаних з логістикою, доставкою робітників та питаннями безпеки. Він визнав, що всі ці труднощі, безумовно, впливають на терміни виконання проєкту.

Підземне медичне містечко У Покровську створюють підземну лікарню: деталі_11Покровська клінічна лікарня / фото Покровської МВА

У підземному комплексі передбачено облаштувати 2 операційні, палати реанімації та інтенсивної терапії, кабінети рентгену, КТ та іншої діагностики. Також буде автономне електро-, водопостачання, вентиляцію та санітарний пропускник. Це дозволить медикам проводити складні операції та надавати допомогу пацієнтам у безпечних умовах.

Ініціатива зі створення підземного медкомплексу реалізується за сприяння компанії “Метінвесту” олігарха Рината Ахметова. Ця ж компанія займалася розробкою візуалізації відбудови одного з районів Бахмута. Раніше у коментарі журналістам Бахмут IN.UA Бахмутська міськрада повідомила, що візуалізацію проєкту створили безплатно за підтримки “Метінвесту”.

https://bahmut.in.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію