Лікарню під землею з палатами та операційними облаштовують у перинатальному центрі Покровська

В умовах воєнного стану та з загостренням ситуації на Донеччині, вкрай важливим є питання облаштування укриттів на базі соціально значущих об’єктів.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.

Такі простори безпеки вже з’явились в місцевих закладах освіти. Відтепер соціально-відповідальний бізнес допомагає убезпечити місцевих медиків та їх пацієнтів.

Невдовзі в перинатальному центрі Покровської КЛІЛ з’явиться «лікарня під землею».

Під землею медики планують розмістити 2 операційні, палати реанімації, інтенсивної терапії, рентген, КТ та інше діагностичне обладнання. Облаштувати приміщення таким чином, щоб проводити невідкладні операції та надавати допомогу пацієнтам за будь-яких умов.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк підкреслив, що облаштування укриттів в реаліях сьогодення — це безпека пацієнтів та медиків, а також подякував соціально-відповідальному бізнесу за підтримку.

У Покровську облаштовують лікарню під землею з палатами та операційними (фото)
У Покровську облаштовують лікарню під землею з палатами та операційними (фото)

МВАУ Покровську облаштовують лікарню під землею з палатами та операційними (фото)МВАУ Покровську облаштовують лікарню під землею з палатами та операційними (фото)МВАУ Покровську облаштовують лікарню під землею з палатами та операційними (фото)МВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію