Перші вишиті сорочки отримали немовлята у Покровській громаді

Вже восьмий рік поспіль на Донеччині проводиться акція "Народжені в вишиванках", ініційована Донецькою ОДА разом з Українським розмовним клубом "Файно".

Про це повідомляє Офіційний канал Покровської міської військової адміністрації

Аби передати вироби ручної роботи та привітати маленьких українців зі святом сьогодні до покровського перинатального центру завітали керівники Покровської районної та міської військових адміністрацій Володимир Замотаєв та Сергій Добряк разом із заступницею очільника Покровської громади Маргаритою Ідрісовою.

Сьогодні покровський перинатальний центр — єдиний в регіоні, де з`являються на світ маленькі українці. Сюди доставляють породіль з усіх куточків Донеччини. У центрі створені сучасні умови як для перебування матусь з немовлятами, так і виходжування недоношених малюків.

За минулий тиждень у центрі з’явилось на світ 11 маленьких українців та україночок — 5 хлопчиків та 6 дівчат. Усі їх матусі сьогодні приймали вітання від керівників Покровської громади.

Народжені в вишиванці: у Покровській громаді немовлята отримали перші вишиті сорочки (фото)
Народжені в вишиванці: у Покровській громаді немовлята отримали перші вишиті сорочки (фото)

Офіційний канал Покровської міської військової адміністраціїНароджені в вишиванці: у Покровській громаді немовлята отримали перші вишиті сорочки (фото)Офіційний канал Покровської міської військової адміністраціїНароджені в вишиванці: у Покровській громаді немовлята отримали перші вишиті сорочки (фото)Офіційний канал Покровської міської військової адміністраціїНароджені в вишиванці: у Покровській громаді немовлята отримали перші вишиті сорочки (фото)Офіційний канал Покровської міської військової адміністраціїНароджені в вишиванці: у Покровській громаді немовлята отримали перші вишиті сорочки (фото)Офіційний канал Покровської міської військової адміністраціїНароджені в вишиванці: у Покровській громаді немовлята отримали перші вишиті сорочки (фото)Офіційний канал Покровської міської військової адміністрації

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію