Будинки після обстрілу відновлюють комунальники Покровська

Як повідомляв Рokrovsk24.news, вчора ворог випустив 6 ракет по Покровську. За даними міської військової адміністрації, після обстрілу в місті пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

Руйнувань зазнав також заклад освіти. Комунальники другу добу усувають наслідки ракетного удару.

Загалом, для виконання ремонтних робіт з матеріального резерву Покровської МВА було використано 40 листів OSB, 60 одиниць рейок, 200 саморізів по дереву та 240 м2 тарпауліну.

Листами OSB було «закрито» вікна в багатоповерхівках. Роботи ще тривають.

«Комунальні служби продовжують працювати над відновленням пошкоджених об'єктів та наданням необхідної допомоги місцевим мешканцям. Також продовжує працювати комісія з візуального обстеження пошкоджень та визначення обсягів руйнувань за програмою «єВідновлення», – розповів начальник житлово-комунального відділу Данило Проскуренко.

Надають допомогу і благодійники. Представники гуманітарної місії “Проліска” за підтримки УВКБ ООН роздали 100 теплих ковдр жителям пошкодженого житла.

Нагадаємо, що 18 квітня після ракетного удару, волонтери благодійний фонду «Янголи Спасіння» доставили в Покровськ гуманітарний вантаж для екстреного відновлення пошкоджених будинків.

https://pokrovsk24.news
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію