На чемпіонаті світу серед дзюдоїстів з порушеннями слуху спортсмени з Маріуполя здобули 4 медалі

Спортсмени з Маріуполя в складі збірної України на чемпіонаті світу серед дзюдоїстів з порушеннями слуху.

Про це повідомляє Донецька ОВА.

Чемпіонаті світу відбувся з 10 по 15 квітня у Казахстані.

Українська дефлімпійська команда, маючи в активі 17 нагород, посіла в загальному заліку змагань перше місце, і свій внесок у цей успіх зробили представники Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Заслужений майстер спорту України Марина Погорелова виборола дві золоті медалі: в особистій першості у ваговій категорії до 70 кг та в командних змаганнях серед жінок.

Майстер спорту України Андрій Погорелов став двічі срібним призером: у ваговій категорії понад 100 кг та в командному чоловічому турнірі.

Підготував до змагань подружжя Погорелових заслужений тренер України Олександр Земечев.

"Дякую спортсменам та їхньому наставнику за гідне представлення України на міжнародній арені та черговий доказ того, що Маріуполь — це Україна", — подякував голова Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

4 медалі здобули спортсмени з Маріуполя на чемпіонаті світу серед дзюдоїстів з порушеннями слуху

Донецька ОВА4 медалі здобули спортсмени з Маріуполя на чемпіонаті світу серед дзюдоїстів з порушеннями слухуДонецька ОВА4 медалі здобули спортсмени з Маріуполя на чемпіонаті світу серед дзюдоїстів з порушеннями слухуДонецька ОВА