У Покровську замовники з порталу СпівДія отримали продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів

Ланкою, що поєднує мешканців Покровської громади та благодійників СпівДІї є фахівці сектору у справах сім’ї та молоді Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міськради.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.

«СпівДія хаб продовжує роботу у Покровській громаді. Ми отримуємо пакунки для людей, які залишили заявку на сайті СпівДії, телефонуємо та запрошуємо отримати замовлення», — говорить заступниця начальника управління сім’ї, молоді та спорту Яна Штурхецька.

Цього разу до управління надійшла майже тонна гуманітарного вантажу від СпівДії.

До розвантаження допомоги були залучені тренери та спортсмени, а фахівці сектору у справах сім’ї та молоді протягом кількох днів фахівці будуть займатися видачею, щоб кожне замовлення знайшло свого адресата.

З початку великої війни через СпівДія хаб було видано близько 8 тисяч пакунків.

Робота триває.

У Покровську продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів отримали замовники з порталу СпівДія (фото)
У Покровську продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів отримали замовники з порталу СпівДія (фото)

МВАУ Покровську продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів отримали замовники з порталу СпівДія (фото)МВАУ Покровську продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів отримали замовники з порталу СпівДія (фото)МВАУ Покровську продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів отримали замовники з порталу СпівДія (фото)МВАУ Покровську продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів отримали замовники з порталу СпівДія (фото)МВАУ Покровську продуктові пакунки вагою понад 10 кілограмів отримали замовники з порталу СпівДія (фото)МВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію