Черговий гуманітарний вантаж від Global Empowerment Mission привезли у Покровськ

З початку повномасштабної війни Покровська МВА активно залучає благодійників та міжнародних партнерів до співпраці.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.

Так, місцеве населення громади та внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати необхідну допомогу.

У рамках постійної співпраці з партнерами Покровської МВА — Global Empowerment Mission, спільно з Howard G. Buffett Foundation, була організована чергова видача продуктових наборів у Новоєлизаветівському та Новотроїцькому старостинських округах.

Загалом населення отримало 1440 таких наборів.

«Ми вдячні благодійникам за те, що маємо можливість допомагати нашим мешканцям у найважчі часи. Гуманітарна допомога, яку ми отримуємо від наших партнерів, є невід'ємною частиною нашої роботи з відновлення громади вже другий рік поспіль», — зазначив керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолович.

Благодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)
Благодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)

МВАБлагодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)МВАБлагодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)МВАБлагодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)МВАБлагодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)МВАБлагодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)МВАБлагодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)МВАБлагодійники організації GEM привезли гуманітарний вантаж до старостинських округів Покровської громади (фото)МВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію