Прийом населення у Покровську здійснило мобільне відділення Ощадбанку

«Ощадбанк» запустило роботу обладнаного пересувного відділення банку. Це рішення базується на використанні броньованого автомобіля, що забезпечує безпечність та доступність для мешканців найвіддаленіших населених пунктів.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація.

2 квітня, фахівці мобільного відділення Ощадбанку відвідали Піщанський старостинський округ у Покровську, де зареєстрували прийом 9 осіб.

Мобільне відділення має повну функціональність стаціонарних відділень банку і забезпечене засобами зв’язку для роботи у будь-яких умовах. Тут мешканці регіону можуть отримати соціальні виплати, випустити картку, здійснити банківські операції та сплатити комунальні послуги.

Щоб скористатись послугами такого відділення, необхідно звернутись до керівника населеного пункту та залишити заявку. На їх основі будуть розроблені маршрути й кожен отримає необхідну послугу.

«Мобільне відділення відкриває нові можливості для мешканців, дозволяючи їм зручно та ефективно користуватися банківськими послугами без необхідності подорожувати до міста. Це дуже зручно, особливо для людей похилого віку та маломобільних осіб», — зазначила начальниця відділу управління Піщанського старостинського округу Олена Бражко.

https://pro100media.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію