Нова партія вікон від міжнародних донорів для відновлення надійшла у Покровськ

Співпрацюючи з організацією Global Empowerment Mission, гуманітарний штаб Покровської міської військової адміністрації отримав 216 віконних конструкцій для відновлення пошкодженого житла.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.

Вікна будуть встановлені в різних частинах Покровської громади, зокрема у мікрорайонах «Сонячний» та району Динасового заводу.

За адресами, за якими мешканці подавали заявки до Контактного центру на отримання допомоги.

Віконні конструкції складаються з трьох камер, які забезпечують високу тепло- та звукоізоляцію приміщень.

Керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович висловив свою вдячність благодійникам за підтримку та нагадав, що заміна вікон відбувається в рамках "віконної програми", реалізованої за підтримки американської організації GEM у співпраці з Howard G. Buffett Foundation (HGBF).

У Покровськ надійшла нова партія вікон від міжнародних донорів для відновлення (фото) У Покровськ надійшла нова партія вікон від міжнародних донорів для відновлення (фото)

МВАУ Покровськ надійшла нова партія вікон від міжнародних донорів для відновлення пошкоджених домогосподарств (фото)МВАУ Покровськ надійшла нова партія вікон від міжнародних донорів для відновлення (фото)МВАУ Покровськ надійшла нова партія вікон від міжнародних донорів для відновлення (фото)МВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію