6 генераторів отримав від польських партнерів Покровськ

Донецька обласна та Покровська міська військові адміністрації роблять все для того, щоб зміцнити теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Покровська МВА.

У рамках тісної співпраці Донецької ОВА з іноземними партнерами, які допомагають технічно, економічно та гуманітарно, від польської гуманітарної організації «Rzadowa Agencja Rezerw Strategicznych" до Покровської громади надійшло 6 генераторів.

Російські окупанти продовжують цілитись в критичну інфраструктуру країни і не припиняють обстріли об'єктів теплоенергетики регіону.

«Генераторами буде оснащено комунальні підприємства міста та об’єкти критичної інфраструктури, які потрапляють під обстріли з боку рф. Дякуємо керівництву обласної військової адміністрації та нашим партнерам за допомогу, яка на постійній основі надходить до Покровська», — зауважив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Від польських партнерів Покровськ отримав 6 генераторів
Від польських партнерів Покровськ отримав 6 генераторів

Покровська МВАВід польських партнерів Покровськ отримав чергову гуманітарну допомогуПокровська МВАВід польських партнерів Покровськ отримав 6 генераторівПокровська МВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію