На всеукраїнських змаганнях у столиці нагороди отримали самбісти з Краматорська

З 29 січня по 3 лютого у Києві відбулися два спортивних заходи з боротьби самбо: Всеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат старшого віку та кадетів, а також Кубок України серед чоловіків і жінок.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Змагання зібрали понад 500 учасників із 20 регіонів країни. Збірну команду Донецької області представили спортсмени Краматорської, Бахмутської та Маріупольської громад.

На Всеукраїнському турнірі Донеччина показала гідний результат, посівши за підсумками командної першості першу сходинку! У активі наших самбістів – 14 нагород (4 золоті, 3 срібні, 7 бронзових).

Результати виступу спортсменів Донецької області на Кубку України в дорослій віковій групі – 2 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Кубок України вперше було проведено у чотирьох індивідуальних дисциплінах: до традиційних видів програми зі спортивного самбо серед чоловіків і жінок та бойового розділу серед чоловіків додалося жіноче бойове самбо.