Одяг для дітей від міжнародних партнерів отримали родини Покровської громади

Сім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровської громади отримали допомогу від БФ «Янголи Спасіння».

Про це повідомляє Покровська МВА.

Сьогодні розпочато видачу гуманітарної допомоги в Піщанському та Першотравневому старостинських округів Покровської громади.

Кожній родині, яка виховує дітей віком від 0 до 14 років, надано ковдру, одяг на кожну дитину, а також гігієнічний набір на сімʼю.

За словами начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач, допомогу, яка є потрібною для маленьких мешканців, вже отримали 225 родин.

«Наша громада завжди підтримує своїх мешканців у складних ситуаціях. Дякуємо усім, хто долучився до цієї справи. Разом ми здатні зробити більше!», — зазначила Олена Носач.

Сім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)
Сім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)

Покровська МВАСім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)Покровська МВАСім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)Покровська МВАСім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)Покровська МВАСім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)Покровська МВАСім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)Покровська МВАСім’ї з дітьми зі старостинських округів Покровська отримали допомогу від "Янголів Спасіння" (фото)Покровська МВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію