Роботу пошкодженої обстрілом тепломережі відновлено у Покровську

Сьогодні вночі внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено один з обʼєктів критичної інфраструктури Покровська. Після обстеження ліквідувати аварійну ситуацію взялися комунальні служби Покровська.

Про це повідомляє Покровська МВА.

Через аварію, яка сталась на одному з трубопроводів КП «Покровськтепломережа» мешканці 57 будинків району Динасового заводу залишились без опалення.

З самого ранку до ремонтних робіт приступили аварійні бригади, яким вдалось відновити пошкоджений трудопровід та запустити котельню в роботу.

«Ворог вкотре намагається внести «корективи» в життя мирних міст Донеччини. Обстріляє житлові будинки цивільних мешканців та обʼєкти життєдіяльності громад регіону. Українці — незламний народ, готовий до будь-яких випробувань і за майже 2 роки війни ми це довели. Дякуємо нашим комунальним службам за оперативне реагування в ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Тримаймося. Все буде Україна», — зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Покровськ, обстріл, війна.2
Покровськ, обстріл, війна.2

МВА ПокровськаПокровськ, обстріл, війна.2МВА ПокровськаПокровськ, обстріл, війна.2МВА ПокровськаУ Покровську відновлено роботу пошкодженої обстрілом тепломережі (фото)МВА Покровська

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію