![Піротехніки обстежили території у Покровському та Краматорському районах Піротехніки обстежили території у Покровському та Краматорському районах](https://news.dn.ua/upload/000/u1/a/3/obstezhili-teritor-u-pokrovskomu-ta-kramatorskomu-raionah-photo-big.jpg)
Протягом однієї доби піротехнічні підрозділи Служби порятунку Донеччини провели масштабну роботу з обстеження територій у Покровському та Краматорському районах.
В результаті ретельної перевірки було знайдено та безпечно вилучено 10 вибухових пристроїв.Крім того, піротехніки провели 9 виїздів на різні ділянки, де кожен знайдений вибухонебезпечний предмет був нейтралізований згідно з усіма правилами безпеки.
Відомство нагадує громадянам про важливість дотримання заходів безпеки: у разі виявлення боєприпасу або іншого вибухового пристрою необхідно негайно звертатися до Служби порятунку за номером 101.