Незаконне будівництво МАФів виявлено у Покровській громаді

У Родинському, у Покровській громаді виявлено незаконне будівництво МАФів.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.

Під час чергового моніторингу торгівельних обʼєктів у Родинському на території центрального ринку зафіксовано будівництво МАФів без дозвільних на те документів.

У рамках контролю за виконанням цих норм, представники Управління земельних ресурсів, сектору торгівлі, підприємництва та відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської МВА разом із Муніципальною службою правопорядку провели моніторинг обʼєктів торгівлі та перевірку правовстановлювальних документів щодо користування земельними ділянками на території м. Родинське.

Після інвентаризаційної перевірки з боку КП “Муніципальна служба правопорядку” було встановлено, що споруди, які з'явилися на ринку, не мали жодної легальної підстави на розміщення. Був зафіксований факт самовільного виконання робіт та порушення встановлених норм.

«Ми провели візуальний огляд території ринку у місті. Виявлено факт самовільної забудови, яка суперечить встановленим вимогам, передбаченим наказом Мінрегіону від 21.10.2021 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Сьогодні важливо забезпечити додержання встановлених норм та реагувати на будь-які самовільні будівельні роботи для збереження легальності та порядку в громаді», — зазначила завідувачка сектору планування відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Ольга Топало

Попри воєнний стан у країні, в Покровській громаді продовжує свою роботу підприємницька діяльність. Місцевий бізнес переживає сьогодні непрості часи, зазначили в МВА.

У Покровській громаді виявлено незаконне будівництво МАФів
У Покровській громаді виявлено незаконне будівництво МАФів

МВАУ Покровській громаді виявлено незаконне будівництво МАФівМВАУ Покровській громаді виявлено незаконне будівництво МАФівМВАУ Покровській громаді виявлено незаконне будівництво МАФівМВАУ Покровській громаді виявлено незаконне будівництво МАФівМВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію