Понад 8 тисяч вчителів працюють в дистанційному форматі у школах Донеччини

У школах, які розташовані на території, контрольованій українською владою, в дистанційному форматі продовжують працювати понад 8 тис. вчителів, але відтік педагогів є.

Про це 21 листопада повідомила на брифінгу директор Департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«В області у нас трошки більш як 8 тисяч учителів, які працюють на дистанції саме з нашими учнями. І так ми втрачаємо свої кадри, тому що хтось поїхав і влаштувався в заклади освіти і міста Києва, і інших областей», - сказала Сідашева.

Але вона зазначила, що близько 60 молодих вчителів прийшли в цьому році працювати до шкіл Донеччини.

«Тобто це такий процес, який постійно відбувається…», - додала керівниця департаменту.

До того ж вона навела приклад, де серед випускників педагогічних закладів, зокрема переміщеного з Бахмута до Жовтих Вод педагогічного училища, цьогоріч перевиконано регіональне замовлення. Щодо прийому студентів, то їх було набагато більше очікуваної кількості, тому довелося збільшувати набір.

Як повідомлялося, Донеччина постійно перебуває під обстрілами з боку російських військ, ворог щодня вбиває та травмує цивільних жителів, руйнує житлові та адміністративні будинки, школи, дитсадки, лікарні, інфраструктурні та цивільні об'єкти у регіоні.

У дистанційному форматі в Донецькій області продовжують працювати 275 загальноосвітніх шкіл.

https://www.ukrinform.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію