Сучасний автобус в подарунок від Швеції отримав Покровськ

Благодійники зі Швеції зробили для Покровської громади подарунок – сучасний автобус, який пристосований для маломобільних груп населення та обладнаний підіймачем для візочків.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.

«Дуже приємно отримувати такі дарунки від європейців. Як тільки транспорт пройде ТО, він буде використовуватись за призначенням», – розповів під час огляду новенького транспортного засобу начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Автобус знаходився на балансі комунального автотранспортного підприємства містечка Шеллефтео, яке займається муніципальними пасажирськими перевезеннями громадами Швеції.

Після того, як отриманий зі Швеції автобус буде оглянутий фахівцями та пройде техобслуговування, він буде задіяний, як спецтранспорт для евакуації або перевезення маломобільних груп населення.

Він має електропідіймач для людей у візках, санвузол та мінікухню, обладнаною мікрохвильовою пічкою.

Покровськ отримав сучасний автобус в подарунок від Швеції (фото)
Покровськ отримав сучасний автобус в подарунок від Швеції (фото)

МВАПокровськ отримав сучасний автобус в подарунок від Швеції (фото)МВАПокровськ отримав сучасний автобус в подарунок від Швеції (фото)МВАПокровськ отримав сучасний автобус в подарунок від Швеції (фото)МВАПокровськ отримав сучасний автобус в подарунок від Швеції (фото)МВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію