Ремонт відділення реабілітації новонароджених завершили у Покровському перинатальному центрі

На Донеччині для порятунку немовлят в Покровську триває підготовка до відкриття відремонтованого відділення другого етапу виходжування та реабілітації новонароджених дітей. Покровський перинатальний центр наразі залишається єдиним, що працює в регіоні.

Про це повідомляє Покровська міська військова адміністрація.

"Дякую нашим партнерам компанії "Метінвест" за чергову допомогу. Це дуже важливо не тільки для нашої громади, а і для всієї Донеччини, тому що покровський Перинатальний центр поки що залишається єдиним що працює в регіоні. При підтримці Донецької ОДА та благодійних фондів ми зможемо наповнити це відділення медичним обладнанням та необхідними меблями, тож немовлята зможуть отримати весь пакет необхідної медичної допомоги", — розповів начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

У Покровському перинатальному центрі завершили ремонт відділення реабілітації новонароджених
У Покровському перинатальному центрі завершили ремонт відділення реабілітації новонароджених

Фото: Покровська МВА

За словами директора операційної директора ТОВ "Метінвест Холдінг" Олександра Мироненка, лише за пів року виконаний чималий обсяг робіт і наразі відділення має зовсім інший вигляд порівняно із тим, що було раніше.

Мироненко зазначив, що у відділенні зроблений сучасний якісний ремонт. Невдовзі буде завезено обладнання, тож відділення буде готове для прийому немовлят з матусями.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію