Великий обсяг ремонту доріг у Покровську вдалось виконати за рік

У Покровську триває ремонт вулиці Володимирської, яка є важливою «артерією» для міста. Ця робота виконувалась у два етапи. Зараз відбувається заключний.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації

У поточному році згідно із запланованим графіком робіт на пріоритетних напрямках було успішно виконано ремонт багатьох автошляхів Покровська.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, загалом на Володимирській планується відремонтувати близько 1900 квадратних метрів дороги – ямково і великою картою.

Цю ділянку від кінцевої зупинки маршруту № 10 (кафе «Лазуріт») до будинку № 63 в мікрорайоні «Лазурний».

«Ми виконали всі роботи, які були анонсовані, а також і ті, що не заплановані попередньо. Цей рік був вдалим у плані ремонту доріг, і завдяки спільним зусиллям ми зробили більше, ніж планували», - Олексій Стебель.

За рік вдалось виконати великий обсяг ремонту доріг у Покровську (фото)
За рік вдалось виконати великий обсяг ремонту доріг у Покровську (фото)

МВАЗа рік вдалось виконати великий обсяг ремонту доріг у Покровську (фото)МВАЗа рік вдалось виконати великий обсяг ремонту доріг у Покровську (фото)МВАЗа рік вдалось виконати великий обсяг ремонту доріг у Покровську (фото)МВАЗа рік вдалось виконати великий обсяг ремонту доріг у Покровську (фото)За рік вдалось виконати великий обсяг ремонту доріг у Покровську (фото)МВАМВА

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію