Мурал "Рідні обійми" з'явився у Покровську

У Покровську з'явився мурал "Рідні обійми", який став прикрасою прифронтового міста Донеччини.

Про це повідомив у фейсбуці начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш.

Мурал став черговою роботою митця з Донеччини Олександра Брітцева, який раніше створював стінописи в Авдіївці – "Ріка життя", "Мати Всесвіт", "Козак Мамай".

"Авдіївські мурали росіяни били градами і з танків, палили запальними снарядами, бомбили з неба і з землі, піддавали ракетним обстрілам. А вони вціліли", – розповів Барабаш.

Він виразив віру у те, що "наше місто обов‘язково відродиться і заживе новим яскравим життям після Перемоги, адже культурний фронт, як і військовий, працює на повну! І доки живе наша культура — житиме й народ!"

мурал Рідні обійми у Покровську
мурал Рідні обійми у Покровську

"Наче велика яскрава інопланетна тарілка, таким виглядає мурал "Рідні обійми", створений протягом одного дня під час повітряних тривог, омитий дощем і підсушений скупим на тепло осіннім сонцем", – ділиться враженнями журналістка Віра Хоменко.

мурал Рідні обійми у Покровську
мурал Рідні обійми у Покровську

"Це зустріч близьких, рідних людей, єднання в краплині, яка падає і віддає Всесвіту свою енергію… Хотілося, щоб в результаті споглядання у людей було бажання жити, мріяти, сподіватися…", - так описує свою роботу і пояснює кінцеву мету її створення Олександр.

"Рідні обійми" написані в межах волонтерського проєкту "Стіни культури" на Донеччині.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію