На турнірі з армрестлінгу перемогли спортсмени з Краматорська та Покровська

На турнірі з армрестлінгу перемогли спортсмени з Краматорська та Покровська, фото-1

28 жовтня в місті Тернівка Дніпропетровської області відбувся відкритий Кубок з армрестлінгу, присвячений загиблим бійцям 47 штурмової бригади 9 роти.

У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів. Від Донецької області виступили представники Краматорської та Покровської міських громад.

Вадим Никитенко виборов два «золота» – у ваговій категорії понад 90 кг та в абсолютній категорії.

Богдан Зуяков посів друге місце в абсолютній категорії та третє місце в категорії понад 90 кг.

Андрій Зуяков став другим у ваговій категорії до 90 кг.

Дмитро Воробйов відзначився «бронзою» серед юніорів у категорії до 80 кг.

Нагадаємо, орієнтувальники Донецької області стали призерами чемпіонату України.