Комбайни Case

Комбайни Кейс здобули популярність у багатьох країнах світу. Цьому сприяла неперевершена якість, надійність і приваблива ціна цієї сільськогосподарської техніки. Компанія Case була заснована в 1842 році в штаті Вісконсін (США). Спочатку вона спеціалізувалася на виробництві молотилок,але з часом асортимент техніки, що випускається, істотно розширився.

Головна відмінність усієї збиральної техніки бренду – застосування унікальної однороторної системи Axial-Flow. Ця технологія дозволяє збирати врожай зернових культур із мінімальними витратами за максимально можливою продуктивністю. Завдяки спеціальній конструкції одного ротора, забезпечується дбайливе відділення сировини під дією тертя та відцентрової сили. Таким чином, зерна залишаються цілими, ризик пошкодження зводиться до мінімуму. Вся конструкція роторного комбайна Кейс пройшла численні допрацювання, пов'язані з технологією збирання врожаю, а також функціонуванням силових агрегатів.

Усі комбайни, що виробляються компанією Кейс (Case), мають такі особливості:

  • Скорочено кількість рухомих елементів у вузлах та агрегатах машини. Це суттєво знижує ймовірність поломки та загалом зносу системи.
  • Спеціальні механізми та технології дозволяють машині працювати більш, ніж зі ста видами зернових культур.
  • Ретельний обмолот збіжжя, дозволяє скоротити до мінімуму можливі втрати.
  • Використання однороторної системи Axial Flow. Вона є технологією, яка дозволяє значно скоротити ресурсозатрати і, при цьому, зберігається максимальна продуктивність. Кожне зерно очищається без порушення його цілісності із застосуванням сили тертя. Відцентрова сила дозволяє якісно відокремлювати обмолот.

Техніка Кейс має такі переваги:

  • Маневреність, важлива на поверхні поля зі складним рельєфом.
  • Можливість пересипання зерна з бункера в транспортувальну машину без зупинки комбайна.
  • Економічні витрати палива.
  • Збереження цілісності зерна, що, своєю чергою, продовжує термін його зберігання. Простота конструкції основних вузлів та агрегатів знижує витрати на ремонт та сервісне обслуговування.
  • Велика ширина захоплення оброблюваної площі поля та зміна висоти ріжучого механізму, залежно від рельєфу поля.

Комбайни Case IH створені для роботи в різних умовах, відмінно підходять для українського клімату. При виборі тієї чиіншої моделі, важливо враховувати заплановані потужності, щоб не було зайвого простою машини або, навпаки, підвищених навантажень, які призведуть до передчасного зносу техніки і, як наслідок, до її поломки. Великим господарствам варто віддати перевагу професійним машинам, наприклад, комбайнам 8010 або 8230, які за високої вартості швидко окупаються, показуючи неперевершені результати продуктивності та відмінну якість обробки зерна. Підходьте до вибору техніки раціонально, обов'язково дотримуйтесь балансу планованих навантажень і потужності силового агрегату.

Ремонт комбайнів Case

Сервісна компанія СБ ПРО-Сервіс, якісно та швидко здійснює весь комплекс ремонтних робіт комбайнів Кейс. Специфіка в обслуговуванні та ремонті комбайнів Caseкомпанією СБ ПРО-Сервіс – це взаємовигідна, плідна співпраця з аграріями, цілковите розуміння важливості швидкого та якісного виконання ремонтних робіт.

Отримати безкоштовну консультацію та уточнити всі деталі стосовно ремонту та обслуговування техніки Case, можна зателефонувавши: +38 (096) 391 60 11.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію