Кошти за пошкоджене ворожими обстрілами житло отримали 94 людини у Покровську

У Покровській громаді продовжує працювати комісія з обстеження та призначення компенсацій за пошкоджені житлові об'єкти після ворожих обстрілів.

Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації

Як повідомляють в адміністрації, вже опрацьовано 235 заяв, що надійшли від покровчан у рамках програми «єВідновлення». За 94 з них виплачені державні кошти, щодо 136 – вже є нарахування. Загальна сума державної компенсації, яку отримали або невдовзі отримають мешканці громади, склала 7 мільйонів 615 тисяч гривень

Члени комісії ретельно оглядають оселі та виконують заміри пошкоджень, як в середині будівлі, так і зовні.

«Ми виїжджаємо щотижня, за цей час нам вдається успішно обстежити близько 18 об'єктів. Робимо все можливе, щоб якнайскоріше надати допомогу тим, чиї оселі було пошкоджено російськими ракетами», - зазначив начальник УКБ Данил Проскуренко.

Наводять приклад споруди, що розташована у північній частині Покровська (на фото).

«За результатами обстеження для господарів цього домогосподарства було визначено компенсацію в розмірі 90 тисяч гривень. Вона включає роботи з відновлення покрівлі, заміни вікон і дверей, а також внутрішнього та зовнішнього оздоблення», - розповіла заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо, яка входить до складу комісії.

єВідновлення: у Покровську 94 людини отримали кошти за пошкоджене обстрілами житло
єВідновлення: у Покровську 94 людини отримали кошти за пошкоджене обстрілами житло
https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію