У Покровську гроші на послугах з евакуації вкрала посадовець міськради

Повідомлено про підозру начальниці відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Донецької області у службовій недбалості та службовому підробленні (ч. 2 ст. 367, ч. 1 ст. 366 КК), а також фізичній особі підприємцю – у привласненні та розтраті чужого майна (ч. 5 ст. 191 КК). Про це повідомляє столична прокуратура.

За даними слідства, у березні 2022 року міський голова своїм розпорядженням надав вказівку комунальним підприємствам та структурним підрозділам провести евакуацію цінного майна в безпечні райони та скласти договори відповідального зберігання.

Підозрювана, будучи відповідальною за збереження товарно-матеріальних цінностей, в порушення вимог посадової інструкції за усною домовленістю передала на зберігання належне її відділу акустичне обладнання вартістю 2,7 млн грн знайомому підприємцю.

Відсутність письмового договору про передачу цього майна, його кількості та обов’язків сторін надало можливість підприємцю розпоряджатися ним на власний розсуд та продати його стороннім особам.

У подальшому, з метою уникнення кримінальної відповідальності, посадовиця склала заднім числом завідомо неправдиві офіційні документи, а саме договір з фізичною особою про передачу майна на зберігання та акт передавання-приймання музичного обладнання із підробленим підписом зберігача.

https://368.media
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію