Резерв медпрацівників буде створено для роботи на деокупованих територіях Донеччини та Луганщини

З цією метою запрацює інформаційна система «Резерв працівників сфери охорони здоров’я для роботи на деокупованих територіях України».

Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація

Для роботи на деокупованих територіях буде створено резерв медпрацівників. Ухвалена Кабінетом Міністрів України постанова дозволить забезпечити медичні заклади державної та комунальної форм власності, які відновлять роботу на деокупованих територіях, лікарями та медсестрами/медбратами.

Користувачами стануть медпрацівники, зареєстровані у ній і зараховані до резерву. Кожен медик матиме особистий кабінет, тобто профіль, за допомогою якого зможе обмінюватися документами та інформацією з іншими користувачами, - зазначається у повідомленні.

Система взаємодіятиме з іншими інформаційними системами та державними електронними інформаційними ресурсами, зокрема з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиною державною електронною базою з питань освіти — для отримання відомостей про фаховість медпрацівників.

У ній також міститиметься інформація про потребу в працівниках, зокрема в: Автономній Республіці Крим, м. Севастополь, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях тощо.

Власником системи, зокрема її програмного забезпечення, є держава в особі Міністерства охорони здоров'я.

Завдання щодо створення цієї системи покладено на МОЗ.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію