Ще 13 дітей евакуювали з Донеччини

На Донеччині триває евакуація громадян в більш безпечні регіони країни. Родинам з дітьми і всім охочим виїхати з області допомагають служби і волонтери. Курсує евакуаційний потяг.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області

За минулу добу співробітники Головного управління евакуювали із зони активних бойових дій, а саме з смт. Очеретине Покровського району, 4-х осіб.

Також протягом минулої доби рятувальники надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місця посадки в евакуаційний потяг 27 особам, з них 5 дітей та 5 осіб з обмеженими фізичними можливостями;

Надзвичайники допомогли під час евакуації в Покровському районі.

Надано допомогу 39 особам, з них 8 дітей та 4 особи з обмеженими фізичними можливостями.

За допомогою поліції евакуйовано ще 149 людей, з початку обов’язкової евакуації – 92 295 осіб, серед них 11 818 – діти, 4 238 - люди з інвалідністю.

29 липня Кабінет Міністрів створив Координаційний штаб, який займатиметься організацією евакуації з Донецької області. Його очолила віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Нагадаємо: голова Донецької ВЦА Павло Кириленко заявив, що в Донецькій області з початку повномасштабного вторгнення рф евакуювались 80% населення.

За його словами, станом на 24 лютого на підконтрольній території Донеччини проживали 1 мільйон 670 тисяч мешканців.

Примусова евакуація продовжується. До примусової додалася також евакуація дітей з найбільш гарячих точок на Донеччині.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію