Ззаяви щодо компенсації на житло ветеранам-переселенцям розглянула комісія у Покровську

Під час чергового засідання комісії були розглянуті заяви щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання житла для переселенців, які захищали Україну. На сьогодні забезпечено фінансову компенсацію більше ніж 30 українцям зазначеної категорії на загальну суму в 73 мільйони гривень.

Про це повідомляє Покровська міська військова адміністрація.

Всього на розгляд членам комісії було винесено 8 заяв: 6 нових та 2 повторно. В залежності від складу родини та кількості її членів, суми виплат становили від 1 млн 600 тисяч гривень до 3 мільйонів 050 тисяч гривень.

У МВА розповіли, що протягом року від дати надходження коштів, заявник має право обирати житло в будь-якому населеному пункті України. Такий підхід зводить нанівець корупційні ризики в питанні придбання житла, зауважили в комісії.

"Ветерани війни, які мають статус ВПО, а також члени їхніх сімей зможуть нарешті придбати житло або покращити свої житлові умови. Особливо це стосується громадян, які втратили власне житло внаслідок війни. На сьогодні забезпечено фінансову компенсацію більше ніж 30 особам зазначеної категорії на загальну суму в 73 мільйони гривень”, – розповіла заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію