43 громадські свердловини працюють у Покровській громаді

На Донеччині у Покровській громаді працюють 43 громадські свердловини, 8 з яких оснащені питною водою.

Про це Східному Варіанту в ексклюзивному коментарі повідомив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

За словами начальника МВА, наразі ситуація з водопостачанням у Покровській громаді є стабільною і повністю керованою. Населення громади повністю забезпечено питною та технічною водою. Зокрема, у громаді працюють 43 громадські свердловини, 8 з яких оснащені питною водою.

"Вода подається з насосної станції 3-го підйому Покровського РВУ КП "Компанія "Вода Донбасу". Водозабір Покровським РВУ здійснюється з Карлівського водосховища, з якого вода подається споживачам як технічна. Також здійснюється підвіз питної води у місті Покровськ та старостинських округах згідно графіку", — розповідають в адміністрації.

Однак, повністю відсутнє централізоване водопостачання у Лисівському старостинському окрузі, а саме у селах: Лисівка, Новопавлівка та Сухий Яр. Згідно інформації, наданої Покровським РВУ КП "Компанії "Вода Донбасу", на цей час відновлення централізованого водопостачання споживачам Лисівського старостинського округу неможливе з причини ведення бойових дій в місцях проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Водночас Покровською військовою адміністрацією здійснюється підвіз технічної та питної води до цих населених пунктів.

Графік подачі води у громаді

Водопостачання в Покровській громаді здійснюється цілодобово, але з вечірнім і ранковим максимумом, в рамках якого вмикаються підвищувальні насосні станції для підвищення тиску на багатоповерхові будинки: у ранковий час з 5.00 до 12.00 та вечірній час з 15.00 до 22.00.

Нагадаємо, що перебої централізованого водопостачання у Покровській громаді почалися з початком активних бойових дій з 24 лютого 2022 року після руйнування багатьох виробничих об'єктів, які були задіяні в процесах водопостачання комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу".

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію