Над забезпеченням населення дровами у зимовий період працюють на Донеччині

На Донеччині військові адміністрації працюють над розв'язанням питання щодо забезпечення населення безплатними дровами на зимовий період.

Про це йшлося на нараді під головуванням Віцепрем'єр-міністр України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. Очільник Донецької області Ігор Мороз говорив про виклики перед опалювальним сезоном, повідомили у ДонОВА.

Головним питанням на порядку денному наради було безоплатне забезпечення дровами мешканців області протягом опалювального періоду 2023-2024 років, у тому числі — деокупованих територій. Зараз на Донеччині 77 021 домогосподарство (близько 230 тис. осіб) потребує 302 901 кубометрів деревини для опалення житла, з них 38 019 кубометрів для 12 673 домогосподарств (близько 38 тис. осіб) — у прифронтових та деокупованих громадах області.

"Це величезні цифри, які можна покрити тільки спільними зусиллями, — наголосив Ігор Мороз. — Наразі військові адміністрації населених пунктів Донецької області працюють над тим, щоб у місцевих бюджетах були закладені кошти на придбання деревини. Також місцева влада спільно з міжнародними благодійними організаціями та за підтримки Мінреінтеграції докладає зусиль, щоб жителі області були забезпечені деревиною або готівкою на її придбання".

Як зазначив Мороз, "наші міжнародні партнери допомогли нам успішно пройти попередню зиму — маємо надію, що і цього року співпраця триватиме".

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію