Птахівництво розвивають жителі прифронтових громад у Донеччині

Проєкт «Критична сезонна підтримка сільських фермерських домогосподарств у Донецькій області» започаткований Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та громадською організацією «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба».

Завдяки проєкту в області надають гуманітарну допомогу у вигляді 30 добових курчат та 25 кг стартового комбікорму на кожне домогосподарство. Згодом на придбання кормів для подальшого вирощування птиці виділяються кошти.

Загалом мешканці сільської місцевості отримали 25,5 тис.голів добового молодняку та 21,3 тонн стартового комбікорму. Так, у липні 2023 року така допомога була надана 850 домогосподарствам шести територіальних громад південної частини Донецької області. З ініціативи регіонального департаменту АПК аналогічна допомога надійде громадам з північної частини області. Відтак, до проєкту вже залучено 173 домогосподарства Слов’янської громади і 135 домогосподарств Миколаївської громади. Їм надано 9,2 тис.голів добових курчат та 7,7 тонн стартового комбікорму. Проєкт триває, оскільки Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) прийняла рішення надати відповідну допомогу 800 домогосподарствам 4 місцевих громад.

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА

https://gazeta-fp.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію