Зміну назв вулиць обговорили у Покровській громаді

Під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка, керівники військової адміністрації, члени громадських та молодіжних організацій обговорили зміну назв вулиць і провулків у населених пунктах старостинських округів Покровської громади.

Про це повідомляє Покровська МВА.

"Разом із робочою групою продовжуємо працювати над перейменуванням вулиць та селищ наших старостатів, щоб кожен куточок нашої держави, зокрема, Покровської громади був незалежним від імперського спадку та мав український дух. Вже напрацьовано перші назви, отримуємо пропозиції від громадян і очікуємо на нові. Разом до перемоги!", — розповів Сергій Добряк.

На засіданні також розглянули пропозиції, які надійшли від мешканців громади. Зокрема, стосувались вони присвоєння назв вулиць на честь загиблих Захисників України. Під час засідання робоча група визначилась з переліком та концепцією топонімів, які мають бути перейменовані.

За словами представника громадськості Павла Белицького, назви вулиць, провулків та населених пунктів повинні бути не лише українськими, а й підлаштовуватись під місцевість, мати історичне підґрунтя.

"Список напрацювань буде висунуто на розгляд комісії під час наступного засідання, яке відбудеться найближчим часом", — додали в адміністрації.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію