Двоє захисників зі Сходу загинули на фронті

Обом загиблим військовослужбовцям було по 27 років.

Микола Доценко був родом із села Райгородка Коломийчиської громади, що на Сватівщині.

Закінчив Райгородську школу, а потім Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля. Ще у серпні 2021 року чоловік вирушив на фронт, був учасником АТО/ООС.

«Завжди веселий та усміхнений, любив свій рідний край, свою країну, шанував батьків та земляків. Був офіцером спеціального штурмового полку та мріяв якнайшвидше звільнити рідну землю від ворога», — описують хлопця в рідній громаді.

Про його смерть повідомили у Коломийчиській сільській військовій адміністрації. Миколі було всього 27 років.

Крім того, ще одного захисника втратила Донеччина. 16 вересня 2023 року загинув мешканець Курахового Писаренко Євген. Хлопцеві було також 27.

«Прийміть слова подяки та низький уклін за те, що виховали гідного чоловіка та справжнього захисника України. Словами важко загоїти болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини — велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім'ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!", — написав міський голова Роман Падун.

https://vchasnoua.com
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію