Одну з найбільших котелень готують до опалювального сезону у Покровську

Комунальники проводять капітальні та поточні ремонти котелень, виконують заміну теплових мереж, відновлюють ізоляцію на мережах теплопостачання.

Про це повідомляє Покровська міська військова адміністрація.

"Планові роботи з підготовки об'єктів теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період проводяться на всіх котельнях Покровської громади відповідно до планів капітального і поточного ремонтів, та з урахуванням досвіду минулорічного опалювального сезону", — підкреслив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Зокрема, тривають роботи у котельні №14.

"З огляду на те, якою важкою була зима для мешканців селища Динасового заводу, комунальники приділяють велику увагу оснащенню та підготовці до нового опалювального сезону котельні №14", — йдеться у повідомленні МВА.

Там, за словами директора КП "Покровськтепломережа" Дмитра Гордієнка, окрім ремонту економайзеру, заміни старих труб, станом на сьогодні вже відремонтовано один котел, ще двоє, які є резервними, ще на стадії ремонту.

За даними МВА, станом на сьогодні в селищі Динасового заводу вже замінено 1,5 км тепломереж. Зараз ведуться роботи з заміни основної магістральної тепломережі.

Передбачається, що роботи буде завершено до 1 жовтня.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію