Повною мірою не працює жодне підприємство в одній з громад Краматорського району

Повною мірою не працює жодне підприємство в одній з громад Краматорського району , фото-1

Малий бізнес є основним джерелом діяльності в Дружківській громаді.

Однак, громада Дружківки стикається з серйозною фінансовою проблемою, пов'язаною з податковим боргом перед бюджетом Дружківської міської територіальної громади.

Дружківська міська військова адміністрація звертається до всіх наших шановних платників податків, які мають можливість вчасно виконувати свої податкові обов'язки. Ми закликаємо вас долучитися до спільних зусиль для погашення наявного податкового боргу до бюджету громади. Це важливо для забезпечення фінансування комунальних та соціальних програм, особливо в період воєнного стану, коли бюджет нашої громади втрачає частину своїх ресурсів через широкомасштабну збройну агресію російської федерації.

«Діяльність промислових підприємств в нашому регіоні сильно обмежена. Багато з них зупинили свою діяльність, зменшили обсяги виробництва або релокувалися в інші регіони країни. Тому ми спираємося на підтримку малих бізнесів для покращення фінансового стану нашої громади. Ваш внесок у погашення податкового боргу вигідний для всіх нас та допоможе забезпечити необхідне фінансування для підтримки наших спільних програм і послуг. Давайте працювати разом для процвітання нашого міста в ці важкі часи»,-розповіли у Дружківській МВА.

https://hi.dn.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію