Компенсацію за працевлаштування безробітного отримала підприємиця з Покровська

Компенсацію за працевлаштування безробітного отримала підприємиця з Покровська, фото-1

Найбільш проблемним питанням розвитку економіки країни в умовах сьогодення є втрата трудового потенціалу, тому служба зайнятості реалізує низку активних програм, які направлені його збереження. Покровський міський центр зайнятості плідно співпрацює з роботодавцями міста та району в цьому напрямку.

Фізична особа-підприємець Оксана Багрій - керівник вже не однієї стоматологічної клініки у Покровському районі звернулася до служби зайнятості за допомогою в укомплектуванні вакансії адміністратора клініки «Ваш Лікар» у місті Новогродівка.

Фахівцями служби було оперативно здійснено підбір претендентів для проведення співбесіди з роботодавцем на заявлену вакансію. Адміністратора було знайдено та з’ясувалося, що Оксана працевлаштовує кандидата на нове робоче місце терміном на два роки. Тому підприємиці було запропоновано скористатися одним з механізмів підтримки роботодавців, регламентованим постановою Кабінету Міністрів України № 338, яка передбачає компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця.

Через два місяця з дати працевлаштування зареєстрованого безробітного пані Оксана подала заяву до центру зайнятості. Розглянувши документи та зібравши необхідну інформацію стосовно діяльності роботодавця, було прийнято рішення про надання підприємиці відповідної фінансової допомоги.

У підсумку безробітний отримав бажану роботу, а роботодавець – компенсацію з боку держави. Більш детально ознайомитись з цією програмою фінансової підтримки працедавців можна за посиланням.

https://tehnopolis.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію