Шахту знеструмлено внаслідок ворожих обстрілів у Донецькій області

У Донецькій області через ворожі обстріли пошкоджено дві повітряні лінії 330 кВ, що призвело до розвантаження ТЕС та знеструмлення однієї з шахт.

Також через пошкодження ліній внаслідок ворожих обстрілів в області знеструмлено 12 населених пунктів, де зареєстровано 14 тисяч споживачів. Ремонтні роботи відбуваються з дозволу військових.

Також залишається знеструмленою частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Тим часом у Київській області через грозу знеструмлено 43 населених пункти. Гроза та шквальний вітер також стали причиною відключення близько 9 тисяч споживачів в Одеській, Полтавській та Чернігівській областях.

У Львівській області, де напередодні через грозу було знеструмлено більш ніж 77 тисяч абонентів, усіх споживачів заживлено.

Водночас енергетики продовжують готувати енергосистему до опалювального сезону, який може відбуватися в умовах російських атак. Триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації ― теплової, гідро- та атомної.

Комерційний імпорт електроенергії за минулу добу склав 1 763,00 МВт*год. Експорт відсутній.

https://bukvy.org
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію