На 20% менше, ніж торік буде навчатися дистанційно у школах Донеччини

У закладах загальної середньої освіти Донецької області з 1 вересня у новому навчальному році дистанційно будуть навчатися 92 тисячі учнів, що 20% менше порівняно з минулим навчальним роком.

Про це 30 серпня на брифінгу повідомила директор Департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«Ми вже опрацювали оперативну мережу, і в нас буде надавати освітні послуги 275 закладів загальної середньої освіти, в яких, орієнтовно, навчатимуться 92 тисячі учнів… Поки ці дані в нас оперативні, ми будемо мати чіткі цифри вже на початку вересня, але десь 20% порівняно з минулим роком ми втратили. Якщо на тій території, де перебуває родина, є навчання наживо, то це цілком зрозуміло. Хоча це боляче, адже відомо, що якість освіти на Донеччині була завжди на високому рівні», - сказала Сідашева.

Вона зазначила, що в цьому навчальному році до першого класу в школи Донеччини подали заяви 5128 першокласників, а до 10 класу подали заяви 6528 учнів. І це попередня інформація, остаточна буде тоді, коли вже розпочнеться освітній процес.

Сідашева нагадала, що в Донецькій області триває обов'язкова евакуація, і за межами регіону на території України перебуває близько 35 тисяч учнів, які продовжують дистанційне навчання в школах Донеччини. А серед тих школярів, хто виїхав за кордон, навчаються в школах області дистанційно більше 26 тисяч учнів.

«Також у нас є значна кількість дітей, які перебувають на території Донецької області. І я ще раз звертаюсь до батьків, що потрібно евакуюватися, щоб забезпечити безпечне житття дитині і родині», - заявила Сідашева. І ще раз підкреслила, що наразі навчання у всіх закладах освіти в регіоні «на жаль, тільки дистанційне».

Як повідомлялося, Донецька область перебуває під постійними обстрілами російських військ, щодня ворог убиває і травмує цивільних мешканців та руйнує інфраструктурні об’єкти.

https://www.ukrinform.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію