Нове урологічне обладнання придбали у Покровську лікарню

Для потреб хірургічного відділення Покровської клінічної лікарні придбали нове урологічне обладнання: лапароскопічну стійку, сучасну апаратуру та інструментарій для лікування і діагностики урологічних захворювань.

Про це повідомили в Покровській МВА.

За словами лікарки Покровського медзакладу, з новим сучасним обладнанням значно покращиться якість надання медичних послуг населенню.

"У новому кабінеті до обладнання додається монітор, бактерицидна лампа, крісло, цистоскоп. Можна виконувати цистоскопічні процедури. Тобто оглядати порожнину сечового міхура, його стінки. Також можна вирішувати гострі урологічні стани, такі як ниркова колька, стентування сечоводів та подібні проблеми. Можна виконувати бужування уретри, дренажі і тд. Завдяки цьому обладнанню розширюється спектр урологічної допомоги населенню", - розповіла лікарка-уролог Ганна Замост'яніна.

Нове урологічне обладнання придбали у Покровську лікарню, фото-1

Фото: Покровська МВА

В адміністрації розповіли, що на новій лапароскопічній стійці лікарі вже успішно виконали декілька операцій.

Нове урологічне обладнання придбали у Покровську лікарню, фото-2

Фото: Покровська МВА

"Будь-яку лапароскопічну операцію хворому легше перенести, крім того, скорочується післяопераційний період і реабілітація. Це дуже необхідне для лікарні та нашого відділення обладнання", - розповів також хірург Ігор Клімов.

Нове урологічне обладнання придбали у Покровську лікарню, фото-3

Фото: Покровська МВА

Заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова розповіла, що лікарня в своїй стратегії розвитку планувала закупку такого коштовного обладнання ще торік.

"Загалом, обладнання придбано за кошти лікарні, які вона заробила минулого року. Як розповів Юрій Бородін, до цього урологія була представлена в регіоні лише відділенням урології в місті Мирноград. Але з розвитком медицини в Покровській громаді за останні роки, з’явилася можливість розвинути цю спеціалізацію", - зазначають в МВА.

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію