5 медалей на змаганнях у Болгарії вибороли триатлети з Донеччини

0a8j155817 n

29-30 липня в болгарському місті Русе відбувся ІІІ Міжнародний турнір «Купа Русе» з триатлону, що передбачав змагання спортсменів різних вікових категорій з плавання, велогонки та бігу.

Від Донеччини на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ. У їх активі виявилося 5 особистих медалей.

Іван Ткаченко виграв змагання серед юніорів, подолавши за 36 хвилин 9 секунд дистанцію 400 м плавання – 10 км велосипедної гонки – 3 км бігу.

«Срібло» серед юніорок здобула Кіра Агафонова з часом 47:53.

Другим серед чоловіків став Іван Шевченко з результатом 1 година 3 хвилини 39 секунд на дистанції 750 м плавання – 20 км велосипедної гонки – 5 км бігу.

Захар Цівковський серед кадетів показав третій час (18:32) на дистанції 200 м плавання – 5 км велосипедної гонки – 1,5 км бігу.

Олександр Потрубач у категорії юнаки здобув «бронзу», подолавши за 27 хвилин 24 секунди дистанцію 300 м плавання – 7,5 км велосипедної гонки – 2 км бігу. Трохи поступився Олександру, ставши четвертим, Данило Драгулян (27:56).

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.