На Донеччині неможливе належне проходження опалювального періоду 2023/24 років у дев’яти громадах

Причина - активні бойові дії та значні пошкодження житлово-комунальної інфраструктури.

У Донецькій області належне проходження опалювального періоду 2023/24 років неможливе у дев’яти громадах через пошкодження ворогом житлово-комунальної інфраструктури цих територій. Про це повідомила Донецька обласна військова адміністрація з посиланням на начальника ОВА Павла Кириленка, - пише Укрінформ.

«У зв’язку з активними бойовими діями, значними пошкодженнями житлово-комунальної інфраструктури, на сьогодні неможливо забезпечити належне проходження опалювального періоду 2023-2024 років у Авдіївській, Вугледарській, Лиманській, Святогірській, Мар’їнській, а також всіх територіальних громадах Бахмутського району (Бахмутській, Званівській, Сіверській, Торецькій, Часовоярській)», - заявили в ОВА.

В решті територіальних громад області, що знаходяться на підконтрольній українській владі території, ведеться підготовка до роботи в осінньо-зимовому періоді 2023-2024 років.

Зокрема, готуються житлові будинки, об’єкти теплового та водопровідно-каналізаційного господарства, об’єкти соціальної сфери, у тому числі лікарні.

«Сподіваємось, що опалювальний період у цих громадах відбудеться», - заявив Кириленко.

https://obs.in.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію