Призерами Чемпіонату Європи стали важкоатлети з Бахмута

Атлети 6f708

Напередодні в Кишиневі відбувся Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та до 17 років. Донеччину на змаганнях гідно представили спортсмени з Бахмута.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

За звання найсильніших у Молдові змагалися 400 спортсменів із 38 країн світу. На континентальних змаганнях Україну представили 27 атлетів, серед яких виступили троє бахмутян: Вероніка Гончарова, Святослав Ангелов і Владислав Голованов.

Вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки вибороли п'ять медалей турніру.

Як виступили наші земляки? Святослав Ангелов (Бахмут / Краматорськ) здобув три нагороди в категорії +102 кг до 15 років. У його активі «бронза» в ривку, «срібло» в поштовху і «срібло» в сумі двоборства з результатом 253 кг (110+143).

Атлети1 b64d9

Святослав Ангелов на п'єдесталі пошани. Фото: Isaac Morillas Sanchez

Владислав Голованов (Бахмут / Білозерське) у категорії +102 кг до 17 років виборов дві «бронзові» медалі. Він посів п’яте місце в ривку і став призером у ривку та в сумі двоборства з результатом 300 кг (129+171).

Атлети2 6fa01

Владислав Голованов на п'єдесталі пошани. Фото: Isaac Morillas Sanchez

Вероніка Гончарова (Бахмут / Білозерське) виступила у ваговій категорії 55 кг до 15 років. Юна атлетка посіла сьоме місце в ривку, п’яте — в поштовху, п’яте — в сумі двоборства з результатом 153 кг (68+85).

Зазначимо, що до змагань важкоатлетів підготували тренери-викладачі ДОСФКСП ім. С.Бубки Ігор Обухов (старший) та Ігор Обухов (молодший).