Онлайн-лекцію з мінної безпеки провели для студентів ДДМА

a37b9aa2 6bb7 42b5 bd38 24f8e17c7e41
a37b9aa2 6bb7 42b5 bd38 24f8e17c7e41

Спеціалісти БО HALO Trust та викладачі Донбаської державної машинобудівної академії провели для студентів вищого навчального закладу інформаційну лекцію на тему: «Ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами».

Питання мінної безпеки сьогодні є доволі актуальне, особливо у наш воєнний час, зазначили в ДДМА.

"На жаль, територія України, зокрема Донецького регіону, засмічена вибухонебезпечними предметами. Натрапити на вибухонебезпечний предмет можна будь-де. Щоб знизити ризики травмування, треба знати, як поводитися в такому випадку".

На лекції зауважили, що задля своєї безпеки та збереження життя інших людей при виявленні будь-якого підозрілого предмету потрібно одразу телефонувати у спеціальні служби.

Студентам розповіли про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами та потенціцно забруднені території, показали, який вигляд мають боєприпаси та пояснили, чим вони небезпечні, а також попередили про наслідки підриву, зауважили як вберегтися від вибухів.

Спеціалісти HALO Trust говорили про те, що під час обстрілу не потрібно одразу йти на місце влучання, адже ймовірність повторного прильоту дуже висока. Вони розповіли про місця, де можуть бути міни – це підбита цивільна чи військова техніка, залишки трупів тварин та людей. Зазначили, що при виявленні боєприпасів, не потрібно їх торкатися.

Також під час заходу наголосили, що вибухові пристрої можуть маскуватися під гаманці, документи, дитячі іграшки. Відтак до таких речей категорично заборонено наближатися, підіймати їх, пересувати чи розбирати.

Наприкінці лекції зауважили, що дотримання особистої безпеки може зберегти людині життя.

https://vp.donetsk.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію