Максимальний результат отримала випускниця з Донецької громади

Максимальний результат отримала випускниця з Донецької громади, фото-1

Випускниця Андріївського ліцею №1 Донецької громади Харківської області Євгенія Сапота за підсумками основної сесії Національного мультипредметного тесту отримала максимальний результат з української мови – 200 балів.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла очільниця відділу освіти Донецької громади Тетяна Шелест.

– За підсумками основної сесії результати отримали 95 учасників. Загалом маємо 12 результатів, які до максимальних 200 не добрали два-три бали: 5 – з української мови, 4 – з математики, по 1 – з історії, біології, англійської мови.

Нагадаємо, що у цьому році зі шкіл Харківщини випустилися майже 14000 11-класників, понад 1100 отримали медалі. Найбільше золотих медалістів у Харківській, Лозівській та Чугуївській громадах. Серед деокупованих громад лідерами за найвищою відзнакою є Балаклійська, Дергачівська, Ізюмська та Липецька ТГ. У Донецькій громаді – 121 випускник, з них 5 золотих медалей.

Також нагадаємо, максимальні бали Національного мультипредметного тесту отримали 229 учасників із Харківської області.

Раніше ми писали, що в Харківській обласній раді обговорили можливість реорганізації санаторних шкіл. Їх можуть перетворити на навчально-реабілітаційні центри та наукові ліцеї з пансіонами, де діти з особливими потребами та школярі з деокупованих громад зможуть здобути базову освіту.

https://www.slk.kh.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію