850 ВПО було працевлаштовано за сприяння служби зайнятості Донецької області з початку року

850 ВПО було працевлаштовано за сприяння служби зайнятості Донецької області з початку року, фото-1

Після початку бойових дій мешканці Донеччини, які покинули свої домівки, знаходять прихисток у більш безпечних регіонах країни. В іншій місцевості внутрішньо переміщені особи часто стикаються з проблемами адаптації до нового ринку праці та потребують допомоги у працевлаштуванні.

Донецька обласна служба зайнятості підтримує комунікаційні зв’язки з мешканцями регіону, що переїхали. Один з них – співпраця з центрами підтримки переселенців.

На сьогоднішній день в 16 областях країни для внутрішньо переміщених осіб з Донецької області працює 61 гуманітарний хаб: “ЯМаріуполь”, “Пліч-о-пліч.Волноваха”, “З Бахмутом в серці”, “Авдіївка.Вільні люди”, “Ми разом.Краматорськ” та багато інших. В цих локаціях переселенці отримують широкий спектр послуг: психологічну та гуманітарну допомогу, консультації із соціальних та юридичних питань, сприяння у працевлаштуванні, допомогу релокованому бізнесу тощо.

Фахівці центрів зайнятості Донецької області активно долучаються до роботи на площадках гуманітарних хабів, проводять виїзні зустрічі та заходи, встановлюють зв'язки з тисячами шукачів роботи. Безробітних інформують про актуальні вакансії, у тому числі в інших містах України (зокрема з наданням житла), грантові програми, можливості професійного навчання та отримання ваучерів, надають консультації тощо.

Маючи доступ до актуальних вакансій всієї країни, фахівці центрів зайнятості допомагають переселенцям у пошуку підходящої роботи. З початку року за сприяння служби зайнятості Донецької області було працевлаштовано 850 ВПО, в тому числі 300 осіб - з наданням компенсації роботодавцю витрат на оплату праці. Для здобуття нових компетенцій та подальшого працевлаштування проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 443 переселенця, а ваучер на навчання отримали 80 осіб.

https://tehnopolis.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію