З початку року підірвалися на ворожих мінах чи постраждали від них 9 мешканців Донеччини

Сумна статистика. З початку року 9 мешканців півночі Донеччини підірвалися на ворожих мінах чи постраждали через необережне поводження з боєприпасами.

Про це повідомила поліція Донеччини

Постраждалі натрапили на вибухонебезпечні предмети у лісопосадці та на березі річки в деокупованих районах і там, де точилися важкі бої.

Багато вибухонебезпечних предметів залишаються лежати на землі: фрагменти снарядів, спеціальні механізми, які розриваються з часом, уточнюють у поліції.

Тікаючи, окупанти встигли встановити вибухові пристрої у лісосмугах, на полях, дорогах, у будівлях і на городах місцевих жителів. Для знешкодження загроз потрібно ще чимало часу та зусиль спеціалістів-вибухотехніків, - пояснюють правоохоронці.

Нещодавно, поблизу села Сидорове. Під час відпочинку на березі річки Сіверський Донець батько з сином підірвалися на міні. 50-річний чоловік загинув на місті, 22-річний хлопець з численними тілесними ушкодженнями був госпіталізований. Нагадали в поліції.

Як розпізнати заміновані ділянки та діяти у випадку виявлення загрози – дивіться тут.

Нагадуємо: З початку повномасштабної війни вибухотехніки поліції Донецької області здійснили понад 2 тисячі виїздів і знешкодили майже 5 тисяч боєприпасів. Уточнили в поліції Донеччини

https://v-variant.com.ua
Новогродовка і Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію