Комплект камер відеоспостереження: готове рішення для безпеки об'єктів

Сучасний і ефективний спосіб посилення безпеки об'єктів – встановлення систем відеонагляду. Готове рішення, яке можна використовувати в приміщенні або на вулиці, – комплект відеоспостереження. Типовий набір складається з відеокамер, системи запису відео та живлення для всіх пристроїв. Його встановлюють на підприємствах, у будинках та громадських місцях для запобігання злочинній діяльності та надання доказів у разі скоєння злочину.

Також готові комплекти включають програмне забезпечення для перегляду, аналізу та редагування відеоданих.  Вони доступні в різних конфігураціях: від базових систем з декількома відеокамерами до складних установок із десятками камер та розширеними функціями програмного забезпечення. Обладнання дозволяє відстежувати ситуацію в приміщенні або на вулиці та отримувати корисну інформацію для аналізу подій у режимі реального часу. Вибір залежить від різних факторів: місця встановлення, кількості відеокамер, типу зберігання відео та можливості дистанційного керування.

Комплект камер відеоспостереження: готове рішення для безпеки об'єктів , фото-1

Що входить в систему відеоспостереження для дому

Система відеоспостереження включає:

  • камери;

  • відеореєстратори;

  • монітори;

  • з'єднувальні дроти для підключення обладнання;

  • блок живлення.

Існують комплекти з дротовими та бездротовими, зовнішніми та внутрішніми відеокамерами. Обладнання підбирається  в залежності від конкретних потреб користувача. Тим, хто бажає керувати системою онлайн з будь-якого місця, варто купувати бездротові моделі. Якщо на першому місці надійність сигналу – перевагу слід віддавати дротовим варіантам. Для вуличного монтажу знадобляться комплекти камер, які мають захист від впливу зовнішніх негативних факторів.

Відеореєстратори повинні відповідати характеристикам камер. Вони можуть бути:

  • аналоговими (за ціною не відрізняються від цифрових, але мають нижчу якість передачі зображення);

  • цифровими (висока якість передачі відео, можливість підключення IP-камер);

  • гібридними (приймають як аналоговий, так і цифровий сигнал). 

Для зберігання інформації в комплект також входить жорсткий диск, який може мати різний об'єм пам'яті.  

Чому варто купити комплект відеоспостереження і як його вибрати

Готові набори прості в установці та налаштуванні. Навіть якщо користувач не має відповідних знань, він зможе самостійно встановити обладнання. Порівняно з системами, виготовленими на замовлення, такі комплекти коштують дешевше.  Вони постачаються з попередніми налаштуваннями та програмним забезпеченням, що підвищує зручність використання. Кожен елемент системи підібраний професіоналами, тому проблеми з сумісністю не виникають.

Вибір комплекту камер відеоспостереження в залежності від призначення

Місце встановлення 

Кількість камер в комплекті 

Невеликі приміщення: магазини, квартири, офіси

1, 2, 3, 4

Приміщення середнього розміру

6 і 8

Великий бізнес, заміські будинки, виробництво, склади

16 та 32

Якщо потрібно зберегти інтер'єр приміщення, краще вибирати бездротові системи, які підключаються через Wi-Fi технології. Єдиним обмеженням є невелика відстань передачі сигналу, тому для його підсилення можуть знадобитися антени. Провідні варіанти будуть коштувати дешевше. При цьому перешкоди під час їх роботи не виникають. Але доведеться порушити інтер'єр, прокладаючи кабелі. Щоб підвищити рівень безпеки на об'єкті, варто звернути увагу на системи, які включають різні датчики, освітлювальні прилади та інше додаткове обладнання.

Для вуличного монтажу слід правильно підібрати форму відеокамер. Циліндричні відрізняються широким кутом огляду, їх легко регулювати. Але розміщувати пристрої потрібно на висоті, щоб їх не зірвали чи не збили. Купольні моделі більш захищені від вандалізму, проте їх складніше налаштувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію