Переможцями Чемпіонату Європи стали гирьовики з Донеччини

Гирьовики 131e4

Нещодавно в грецькому Нафпліоні відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту. Турнір зібрав учасників із 16 країн світу. Двоє спортсменів із Донецької області стали переможцями змагань.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Від Донеччини у складі національної збірної команди виступили: заслужений майстер спорту України Леон Білицький з Покровської громади та майстер спорту України міжнародного класу Олександр Рибін із Лиманської громади.

Леон Білицький за підсумками змагань серед чоловіків у ваговій категорії понад 95 кг відзначився двома нагородами. У вправі «ривок» він здобув «золоту» медаль, піднявши гирю вагою 32 кг 204 рази. До слова, він значно перевищив своє попереднє особисте досягнення 187 підйомів. У «поштовху» спортсмен став «срібним» призером.

Гирьовик1 494e9

Гирьовик Леон Білицький. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Олександр Рибін виборов одразу п'ять «золотих» нагород у змаганнях серед юніорів. У ваговій категорії 78 кг він показав особисті рекорди у всіх вправах: поштовх довгим циклом — 72 підйоми, поштовх — 110 підйомів, ривок — 155 підйомів.

Гирьовик a221e

Гирьовик Олександр Рибін. Фото: Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

До змагань Леона Білицького готує його батько Валерій Білицький, а Олександра Рибіна — тренер Леонід Гаража.